Nagroda główna oraz dwa wyróżnienia

2018-03-26
Miło nam poinformować, że w konkursach, które towarzyszyły 22. Poznańskim Targom Książki Naukowej i Popularnonaukowej Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego otrzymały nagrodę główną oraz dwa wyróżnienia.

W konkursie o Nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Szkół Wyższych im. Księdza Edwarda Pudełki jury przyznało nagrodę główną za publikację Korespondencja Fryderyka Chopina 1831-1839. Tom 2, część 1 i 2 zebrali, opracowali i opatrzyli komentarzami: Zofia Helman, Zbigniew Skowron, Hanna Wróblewska-Straus oraz wyróżnienie za publikację Biologia, czyli sens życia autorstwa Jerzego Dzika.

W konkursie na Najlepszą Książkę Akademicką o Nagrodę JM Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jury przyznało wyróżnienie za publikację Inkunabuły zawierające treści geograficzne w zbiorach polskich. Z dziejów komunikacji społecznej i naukowej w dawnej Polsce autorstwa Piotra Tafiłowskiego.

Korespondencja Fryderyka Chopina 1831-1839. Tom 2, część 1 i 2Biologia czyli sens życiaInkunabuły zawierające treści geograficzne w zbiorach polskich

pixel