Information about a product
Transplantologia praktyczna Tom 10

Click to zoom

Kolejny, X tom Transplantologii Praktycznej przedstawia związki transplantologii z innymi dziedzinami medycyny. Autorzy prezentują wiele istotnych sytuacji klinicznych, które z jednej strony są dowodem na potrzebę personalizacji w podejściu do pacjenta, a... czytaj więcej

Transplantologia praktyczna Tom 10

availability:
status_icon
Available
89,00 zł
80.10 / 1egz.
You save 10% (8,90 zł).
In stock
Redakcja:
Foroncewicz Bartosz, Mucha Krzysztof, Pączek Leszek
Subtitle:
Transplantologia - medycyna przypadków, czy przypadek medycyny?
Publication language:
polski
Number of page:
324
Binding:
Miękka
ISBN/ISSN:
9788301209155
Kolejny, X tom Transplantologii Praktycznej przedstawia związki transplantologii z innymi dziedzinami medycyny. Autorzy prezentują wiele istotnych sytuacji klinicznych, które z jednej strony są dowodem na potrzebę personalizacji w podejściu do pacjenta, a z drugiej strony mogą stanowić inspirację do postępu w diagnostyce i leczeniu. Zakres poruszanych tematów jest bardzo szeroki i obejmuje zagadnienia począwszy od zastosowania nowoczesnych technik molekularnych w diagnostyce i monitorowaniu pacjentów po transplantacji narządów, a skończywszy na zaawansowanych metodach leczenia. Monografia, którą przekazujemy w Państwa ręce, potwierdza, że kwalifikacja do transplantacji, samo przeszczepienie narządu oraz późniejsze leczenie immunosupresyjne są oczywiście podstawami transplantologii. Jednak aby „nasz” pacjent cieszył się długoletnim życiem z przeszczepionym narządem, konieczne jest postępowanie biorące pod uwagę szerokie spektrum innych chorób zaliczanych np. do chirurgii, interny, pulmonologii, kardiologii czy immunologii klinicznej. Jednym słowem potrzeba lekarzy o szerokich horyzontach. O tym mówi ta monografia.
Zobacz również
Kiciak Przemysław
94,00 zł   84,60 zł
Pani BirmyPani BirmyLubina Michał
99,00 zł   89,10 zł
Polecane
Transplantologia praktyczna Tom 9
Transplantologia praktyczna Tom 9Pączek Leszek‚ Mucha Krzysztof‚ Foroncewicz Bartosz
  • Tom 9 został poświęcony infekcjom wirusowym i stanowi jeden z elementów cyklu tematycznego dotyczącego przewlekłej opieki nad pacjentami po przeszczepieniu narządu.
  • Odpowiedź biorcy przeszczepu na CMV
  • Leczenie pacjenta z zakażeniem wirusowym cytomegalii p
99,00 zł   89,10 zł
Details
pixel