Information about a product
Uwarunkowania relacji z rodzeństwem we wczesnej dorosłości - pdf

Click to zoom

Publikacja z zakresu psychologii rodziny. Autorka koncentruje się na zagadnieniu relacji między rodzeństwem we wczesnej dorosłości. Na podstawie rezultatów badań własnych została stworzona pierwsza polska autorska typologia relacji z rodzeństwem we wczesn... czytaj więcej

Uwarunkowania relacji z rodzeństwem we wczesnej dorosłości - pdf

Paulina Szymańska
availability:
status_icon
Not available
22,45 zł
21.33 / 1egz.
You save 5% (1,12 zł).
Out Of Stock
Publication language:
polski
Edition:
1
Format:
pdf
ISBN/ISSN:
978-83-8142-673-2
DRM:
Tak
Publikacja z zakresu psychologii rodziny. Autorka koncentruje się na zagadnieniu relacji między rodzeństwem we wczesnej dorosłości. Na podstawie rezultatów badań własnych została stworzona pierwsza polska autorska typologia relacji z rodzeństwem we wczesnej dorosłości. W książce czytelnik znajdzie ponadto przegląd literatury światowej, omówienie wyników badań własnych, dyskusję na temat ich rezultatów oraz prezentację implikacji praktycznych. * Wartość pracy podnosi przeprowadzona przez Autorkę adaptacja dwóch testów do badania relacji między rodzeństwem. Dzięki starannie i wnikliwie przeprowadzonej analizie wyników badań własnych, w oparciu o analizę skupień, Autorce udało się opracować pierwszą w Polsce typologię relacji między rodzeństwem, uwzględniającą typy relacji: ambiwalentny, niechętny i wspierający. Fakt ten bardzo wyraźnie podnosi wartość publikacji i czyni ją bardzo wartościowym opracowaniem naukowym w tym obszarze tematycznym. Z recenzji prof. dr hab. Teresy Rostowskiej (UG)
Zobacz również
Liminalność i bycie - epubLiminalność i bycie - epubPrzemysław Chojnowski
21,00 zł   19,95 zł
Kształty pamięci - pdfKształty pamięci - pdfJedlińska Eleonora
22,45 zł   20,21 zł
Polecane
Relacje interpersonalne dorosłych rodzeństw w aspekcie funkcjonowania psychospołecznego - pdf
Relacje interpersonalne dorosłych rodzeństw w aspekcie funkcjonowania psychospołecznego - pdfWalęcka-Matyja Katarzyna
  • Publikacja z zakresu psychologii rodziny. Prezentowane w książce kwestie teoretyczne i rezultaty najnowszych badań dotyczą jakości oraz znaczenia relacji interpersonalnych dorosłych rodzeństw.
  • Autorka w podjętych analizach koncentruje się na czterech nas
23,45 zł   22,28 zł
Details
pixel