Information about a product
JS, jakiego jeszcze nie znasz. Na dobry początek - epub

Click to zoom

Na dobry początek to pierwsza książka z serii JS, jakiego jeszcze nie znasz, dzięki której zaczniesz swoją przygodę z głębszą znajomością języka JavaScript. Publikacja analizuje JS na wielu warstwach, tworząc – wraz z pozostałymi książkami z serii – mapę... czytaj więcej

JS, jakiego jeszcze nie znasz. Na dobry początek - epub

Kyle Simpson
Author: Kyle Simpson
availability:
status_icon
Available
59.00 / 1egz.
In stock
Translator:
Natalia Chounlamany-Turalska
Publication language:
polski
Edition:
1
Format:
epub
ISBN/ISSN:
978-83-01-21530-9
DRM:
Tak
Na dobry początek to pierwsza książka z serii JS, jakiego jeszcze nie znasz, dzięki której zaczniesz swoją przygodę z głębszą znajomością języka JavaScript. Publikacja analizuje JS na wielu warstwach, tworząc – wraz z pozostałymi książkami z serii – mapę drogową będącą przewodnikiem w nauce JavaScriptu i rozwoju umiejętności z nim związanych. Jest to pierwszy krok dla każdego programisty, który chce przejść z podstawowej znajomości JS na wyższy poziom. JS, jakiego jeszcze nie znasz to drugie wydanie cieszącej się uznaniem serii książek You Don’t Know JS. Książki z tej serii pomogą Ci wziąć pełną odpowiedzialność za pisany kod, zrozumieć go i programować w sposób czytelny oraz świadomy. Będą Twoim podręcznikiem podczas podróży po świecie JavaScriptu, od aktualnego stanu wiedzy po głębsze jego zrozumienie.
Zobacz również
O pułapkach poznania - epubO pułapkach poznania - epubPiłat Robert
69,00 zł
CyberjutsuCyberjutsuMcCarty Ben
69,00 zł
Infrastruktura sportowa międzywojennej WarszawyInfrastruktura sportowa międzywojennej WarszawyPotrzuski Kamil (ORCID 0000-0001-6798-7629)
64,00 zł   51,20 zł
pixel