Information about a product
Branding - pdf

Click to zoom

> KRÓTKIE WPROWADZENIE - książki, które zmieniają sposób myślenia! Branding to potężna, komercyjna i kulturowa siła, która sprawia, że największe marki są rozpoznawalne dla milionów ludzi na całym świecie. Autor publikacji pokazuje, jak działa branding... czytaj więcej

Branding - pdf

availability:
status_icon
Available
27.90 / 1egz.
In stock
Subtitle:
Krótkie Wprowadzenie 29
Translator:
Anna Łaszkiewicz
Publication language:
polski
Cycle series:
Krótkie Wprowadzenie
Edition:
1
Format:
pdf
ISBN/ISSN:
978-83-8142-821-7
DRM:
Tak
> KRÓTKIE WPROWADZENIE - książki, które zmieniają sposób myślenia! Branding to potężna, komercyjna i kulturowa siła, która sprawia, że największe marki są rozpoznawalne dla milionów ludzi na całym świecie. Autor publikacji pokazuje, jak działa branding i w jaki sposób wpływa na społeczeństwo. Zastanawia się również nad przyszłością marek. * Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. – od kultury, religii, historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe, które w formule przystępnej, dalekiej od akademickiego wykładu, prezentują wybrane kwestie. Książki idealne zarówno jako wprowadzenie do nowych tematów, jak i uzupełnienie wiedzy o tym, co nas pasjonuje. Najnowsze fakty, analizy ekspertów, błyskotliwe interpretacje. Opiekę merytoryczną nad polską edycją serii sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego: prof. Krystyna Kujawińska Courtney, prof. Ewa Gajewska, prof. Aneta Pawłowska, prof. Jerzy Gajdka, prof. Piotr Stalmaszczyk.
Zobacz również
Administracja więzienna. Służba czy władza? (EBOOK)Administracja więzienna. Służba czy władza? (EBOOK)Niełaczna Maria (ORCID 0000-0003-2384-0902)
42,00 zł   29,40 zł
Mantykora. Wczesna historia encyklopedii (EBOOK)Mantykora. Wczesna historia encyklopedii (EBOOK)Majewski Paweł (ORCID 0000-0002-8902-3641)
36,00 zł   25,20 zł
pixel