Information about a product
Chiny nowoczesne

Click to zoom

> KRÓTKIE WPROWADZENIE - książki, które zmieniają sposób myślenia! Współczesne Chiny to źródło wielu przykuwających uwagę tematów: od kontrowersji wokół łamania praw człowieka przez rosnące znaczenie w gospodarce międzynarodowej, nierówności społeczne po... czytaj więcej

Chiny nowoczesne

availability:
status_icon
Available
34.90 / 1egz.
In stock
Title of original:
Modern China
Subtitle:
Krótkie Wprowadzenie 26
Translator:
Kowalski Bartosz
Publication language:
polski
Edition:
1
Number of page:
172
Binding:
Miękka ze skrzydełkami
ISBN/ISSN:
9788382200638
> KRÓTKIE WPROWADZENIE - książki, które zmieniają sposób myślenia! Współczesne Chiny to źródło wielu przykuwających uwagę tematów: od kontrowersji wokół łamania praw człowieka przez rosnące znaczenie w gospodarce międzynarodowej, nierówności społeczne po kulturę. W publikacji czytelnik znajdzie przystępne omówienie tych zagadnień, a także próbę odpowiedzi na pytanie o miejsce Chin we współczesnym świecie. * Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. – od kultury, religii, historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe, które w formule przystępnej, dalekiej od akademickiego wykładu, prezentują wybrane kwestie. Książki idealne zarówno jako wprowadzenie do nowych tematów, jak i uzupełnienie wiedzy o tym, co nas pasjonuje. Najnowsze fakty, analizy ekspertów, błyskotliwe interpretacje. Opiekę merytoryczną nad polską edycją serii sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego: prof. Krystyna Kujawińska Courtney, prof. Ewa Gajewska, prof. Aneta Pawłowska, prof. Jerzy Gajdka, prof. Piotr Stalmaszczyk.
Zobacz również
Administracja więzienna. Służba czy władza? (EBOOK)Administracja więzienna. Służba czy władza? (EBOOK)Niełaczna Maria (ORCID 0000-0003-2384-0902)
42,00 zł   29,40 zł
Gramatyka języka koreańskiego z ćwiczeniami. Część 1, tom I (PDF)Gramatyka języka koreańskiego z ćwiczeniami. Część 1, tom I (PDF)Paradowska Anna (ORCID 0000-0002-5859-0731)
54,00 zł   37,80 zł
pixel