Information about a product
Historia to (nie) fraszka

Click to zoom

Profesor Krzysztof Mikulski jest wybitnym polskim historykiem specjalizującym się w historii społeczeństwa i gospodarki ziem polskich w średniowieczu i czasach nowożytnych. Autor licznych i cenionych prac naukowych poświęconych m.in. szlacheckim i mieszcz... czytaj więcej

Historia to (nie) fraszka

availability:
status_icon
Available
39.00 / 1egz.
In stock
Redakcja:
Targowski Michał, Zielińska Agnieszka
Subtitle:
Studia ofiarowane profesorowi Krzysztofowi Mikulskiemu z okazji 60 rocznicy urodzin
Publication language:
polski
Number of page:
384
Binding:
Miękka
ISBN/ISSN:
9788323144465
Profesor Krzysztof Mikulski jest wybitnym polskim historykiem specjalizującym się w historii społeczeństwa i gospodarki ziem polskich w średniowieczu i czasach nowożytnych. Autor licznych i cenionych prac naukowych poświęconych m.in. szlacheckim i mieszczańskim elitom, środowisku rodzinnemu Mikołaja Kopernika, dziejom Torunia i innych miast, jest szeroko znany również ze swego zaangażowania w działalność organizacji zrzeszających historyków, w tym Polskiego Towarzystwa Historycznego, Komitetu Nauk Historycznych PAN i Towarzystwa Miłośników Torunia. Prezentowana książka stanowi zbiór artykułów dedykowanych profesorowi Krzysztofowi Mikulskiemu z okazji jego 60 urodzin. Autorzy – uczniowie Jubilata – przedstawiają w niej rezultaty swoich badań z zakresu historii społeczno-gospodarczej oraz historii nauki.
Zobacz również
Lady Makbet myje ręceLady Makbet myje ręceCat-Mackiewicz Stanisław
39,00 zł   37,05 zł
Superbia. Aspekty, efekty, obrzeżaSuperbia. Aspekty, efekty, obrzeżaSzturc Włodzimierz, Wesołowska Elżbieta, Puk Marlena (red.)
39,00 zł
Metodologie językoznawstwaMetodologie językoznawstwa
39,90 zł   37,91 zł
pixel