Information about a product
Gramatyka japońska Podręcznik z ćwiczeniami Tom 2

Click to zoom

Oddawany do rąk Czytelników drugi tom Gramatyki japońskiej powstał nie tylko jako praca własna autorów, ale także dzięki pomocy wielu osób, którym autorzy chcieliby podziękować. Są to opiniujący tom do druku prof. Mikołaj Melanowicz i prof. Jadwiga ...... czytaj więcej

Gramatyka japońska Podręcznik z ćwiczeniami Tom 2

Huszcza Romuald, Ikushima Maho, Majewski Jan
availability:
status_icon
Available
49,00 zł
46.55 / 1egz.
You save 5% (2,45 zł).
In stock
Method of publication:
Druk
Edition:
1
Place and year of publication:
2015
Format:
17x24 cm
Number of page:
618
Binding:
Miękka
ISBN/ISSN:
9788323318033
Publication type:
Podręcznik akademicki
Publication language:
polski
Oddawany do rąk Czytelników drugi tom Gramatyki japońskiej powstał nie tylko jako praca własna autorów, ale także dzięki pomocy wielu osób, którym autorzy chcieliby podziękować. Są to opiniujący tom do druku prof. Mikołaj Melanowicz i prof. Jadwiga Linde-Usiekniewicz, a także nasi konsultanci, którzy zechcieli przeczytać tekst i skorygować jego różne niedoskonałości: dr Marcin Hołda, mgr Motoki Nomachi, mgr Kaihó Shinobu, mgr Yusuke Asai, mgr Hanna Zamyłko, pani Tóyoko Yokono oraz pani Kazue Sakamoto. Szczególne słowa podziękowania autorzy kierują do redaktorów Ewy Cebo i Jerzego Hrycyka z Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego za cierpliwą i ofiarną opiekę nad książką.
W drugim tomie zachowujemy przyjęty obecnie dla wszystkich trzech tomów Gramatyki układ materiału: po części opisowo-teoretycznej zamieszczona jest część praktyczna w postaci wyboru ćwiczeń, do których klucz zostanie dołączony wraz z wydaniem tomu trzeciego.
Zobacz również
Dziennikarz, mediaworker, influencerDziennikarz, mediaworker, influencerStasiuk-Krajewska Karina
54,00 zł   48,60 zł
Kultura jako przygodaKultura jako przygoda
54,60 zł   51,87 zł
pixel