Information about a product
Znaczenie otoczenia społeczno-gospodarczego dla działalności innowacyjnej przedsiębiorstw

Click to zoom

Prowadzona obecnie polityka gospodarcza zarówno Unii Europejskiej, jak i polskiego rządu za cel stawia sobie rozwój oparty na wiedzy i zwiększenie innowacyjności (plan Morawieckiego). Zgodnie z rozważaniami teoretycznymi to innowacje oparte na pracach bad... czytaj więcej

Znaczenie otoczenia społeczno-gospodarczego dla działalności innowacyjnej przedsiębiorstw

availability:
status_icon
Available
44.10 / 1egz.
In stock
Publication language:
polski
Edition:
1
Number of page:
200
Binding:
Miękka
ISBN/ISSN:
9788323349891
Prowadzona obecnie polityka gospodarcza zarówno Unii Europejskiej, jak i polskiego rządu za cel stawia sobie rozwój oparty na wiedzy i zwiększenie innowacyjności (plan Morawieckiego). Zgodnie z rozważaniami teoretycznymi to innowacje oparte na pracach badawczo-rozwojowych mają prowadzić do szybszego wzrostu gospodarczego, tymczasem działalność innowacyjna polskich przedsiębiorstw oparta jest głównie na imporcie gotowej technologii w postaci maszyn i oprogramowania. Jakie czynniki determinują oba rodzaje działalności innowacyjnej? W jakich obszarach kraje „starej Unii” różnią się od krajów dawnego bloku wschodniego? Jakie cechy otoczenia społeczno-gospodarczego wspierają działalność badawczo-rozwojową? Na te pytania autorka poszukuje odpowiedzi w swojej pracy.
Zobacz również
Krótki kurs filozofii Schopenhauer - epubKrótki kurs filozofii Schopenhauer - epubChristopher Janaway
49,00 zł
Nieodpłatna pomoc prawna w PolsceNieodpłatna pomoc prawna w PolsceFlorczak Waldemar
46,20 zł
Wysokofunkcjonujące dzieci ze spektrum autyzmu Poradnik dla rodzicówWysokofunkcjonujące dzieci ze spektrum autyzmu Poradnik dla rodzicówOzonoff Sally, Dawson Geraldine, McPartland James C.
52,00 zł   49,40 zł
pixel