Information about a product
Poradnik montera elektryka Tom 3

Click to zoom

Poprzednie cztery wydania Poradnika montera elektryka cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród elektryków z praktyką, a także wśród przygotowujących się do zawodu studentów kierunków elektroenergetycznych i uczniów szkół o takim profilu. Prezentujemy cał... czytaj więcej

Poradnik montera elektryka Tom 3

availability:
status_icon
Available
149,00 zł
134.10 / 1egz.
You save 10% (14,90 zł).
In stock
Publication language:
polski
Edition:
1
Number of page:
650
Binding:
Miękka
ISBN/ISSN:
9788301187651
Method of publication:
Druk
Poprzednie cztery wydania Poradnika montera elektryka cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród elektryków z praktyką, a także wśród przygotowujących się do zawodu studentów kierunków elektroenergetycznych i uczniów szkół o takim profilu. Prezentujemy całkowicie nowy, wcześniej niepublikowany tom 3. Poradnika montera elektryka, mając nadzieję, że stanie się on nieocenionym źródłem pomocy w pracy montera elektryka. Ufamy, że liczne wskazówki i praktyczne opisy zawarte w Poradniku pomogą zarówno w pracy, jak również w przygotowywaniu się do egzaminów z przedmiotów związanych z elektrotechniką. Tom trzeci Poradnika montera elektryka składa się z czterech rozdziałów obejmujących następujące zagadnienia: 1) elektroenergetyczne linie dystrybucyjne (linie napowietrzne, linie kablowe, przyłącza), 2) instalacje elektryczne dla monterów (przewody elektryczne, dobór zabezpieczeń, montaż instalacji elektrycznej, instalacje uziemiające, inteligentne instalacje itd.), 3) instalacje elektryczne w strefach o zwiększonym zagrożeniu pożarem (zabezpieczenia oprzewodowania, bezpieczniki niskiego napięcia, wyłączniki przeciwpożarowe itd.), 4) instalacje elektryczne w strefach zagrożonych wybuchem (urządzenia elektryczne w wykonaniu przeciwwybuchowym, eksploatacja urządzeń w strefach zagrożonych wybuchem). Poradnik ten skierowany jest przede wszystkim do monterów i techników elektryków, zajmujących się montażem, eksploatacją oraz konserwacją urządzeń i instalacji elektroenergetycznych. Może być również pomocny w nauce studentom kierunków związanych z elektryką i uczniom szkół o profilu elektrycznym i elektroenergetycznym.
Zobacz również
Podstawy zarządzania organizacjamiPodstawy zarządzania organizacjamiGriffin Ricky W.
134,00 zł   120,60 zł
Podstawy systemów operacyjnych Tom IPodstawy systemów operacyjnych Tom IAbraham Silberschatz, Gagne Greg, Galvin Peter B.
139,00 zł   125,10 zł
Diagnoza w psychoterapii par Tom 1-2Diagnoza w psychoterapii par Tom 1-2Pinkowska-Zielińska Hanna, Zalewski Bartosz
139,00 zł
pixel