Informacje o publikacji
Ekonomia menedżerska

Kliknij by powiększyć zdjęcie

Ekonomia menedżerska to doskonale opracowany podręcznik, w którym przedstawiono najważniejsze problemy decyzyjne, przed jakimi stają współcześni menedżerowie. Autorzy odwołują się w nim do najnowszych osiągnięć wiedzy w dziedzinie zarządzania oraz wykorzy... czytaj więcej

Ekonomia menedżerska

Samuelson William F., Marks Stephen G.
Wydawca: PWE
Dostępność:
Publikacja dostępna
94,90 zł
90.16 / 1egz.
Oszczędzasz 5% (4,74 zł).
In stock
Tytuł oryginału:
Managerial Economics 5 Edition
Tłumacz:
Rapacki Ryszard
Język publikacji:
polski
Wydanie:
2
Liczba stron:
928
Oprawa:
Miękka
ISBN/ISSN:
9788320817768
Ekonomia menedżerska to doskonale opracowany podręcznik, w którym przedstawiono najważniejsze problemy decyzyjne, przed jakimi stają współcześni menedżerowie. Autorzy odwołują się w nim do najnowszych osiągnięć wiedzy w dziedzinie zarządzania oraz wykorzystują je w analizie głównych obszarów ekonomii menedżerskiej. Pokazują, w jaki sposób metody i narzędzia analizy ekonomicznej powinny być stosowane przy podejmowaniu trafnych i optymalnych decyzji. Podręcznik ten, ze względu na kompleksowość i przejrzystość rozważań oraz liczne przykłady, stanowi wartościową pomoc dla studentów kierunków ekonomicznych, organizacji i zarządzania w wyższych uczelniach oraz dla uczestników kursów doskonalących umiejętności menedżerskie.
Zobacz również
Handel zagraniczny. Transformacja biznesu międzynarodowegoHandel zagraniczny. Transformacja biznesu międzynarodowegoPuślecki Zdzisław W.
94,00 zł   84,60 zł
Podstawy biologii komórki Tom 1Podstawy biologii komórki Tom 1Alberts Bruce, Bray Dennis, Hopkin Karen
119,00 zł   107,10 zł
pixel