Informacje o publikacji
Przegląd Europejski 2/2020 (PDF)

Kliknij by powiększyć zdjęcie

Numer rozpoczyna się od rozważań teoretycznych dotyczących dwóch problemów: wybranych zagadnień metodologicznych z zakresu bezpieczeństwa i badań na tym polu oraz prawa gospodarczego wobec wyzwań współczesności (tekst w języku rosyjskim). Zeszyt zawiera... czytaj więcej

Przegląd Europejski 2/2020 (PDF)

Redaktor naczelny Konstanty Adam Wojtaszczyk
Nazwa serii/czasopisma: Przegląd Europejski
Redaktor naukowy: Wojtaszczyk Adam Konstanty
Data wydania: 2020-07-03
Open access
Pobierz
Dostęp do
artykułów
Wydanie:
1
Miejsce i rok wydania:
Warszawa 2020
Język publikacji:
polski
,
rosyjski
ISBN/ISSN:
2657-6023
Liczba stron:
222
Wielkość pliku:
6,36 MB
Typ publikacji:
Praca naukowa
,
Open access
Numer rozpoczyna się od rozważań teoretycznych dotyczących dwóch problemów: wybranych zagadnień metodologicznych z zakresu bezpieczeństwa i badań na tym polu oraz prawa gospodarczego wobec wyzwań współczesności (tekst w języku rosyjskim).

Zeszyt zawiera także artykuły poświęcone m.in. modelom zarządzania i nadzoru nad jakością w kształceniu, dydaktyce i badaniach naukowych oraz pojęciu „Lexit” odnoszącemu się do brytyjskiej antyunijnej i pozalaburzystowskiej lewicy, która uczestniczyła w kampanii brexitowej w 2016 roku.

Publikacja na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 PL (CC BY 3.0 PL) (pełna treść wzorca dostępna pod adresem: http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/pl/legalcode).

*********

The journal covers: quality of education, didactics and research in higher education„Lexit” – a non-Labour and anti-EU British left towards Brexit.

Keywords: security sciences, Lexit, higher education, European Court of Human Rights, The Joint Africa-EU Strategy.

Zamknij
Jplayer
pixel