Informacje o publikacji
Warunki życia nadmiernie zadłużonych gospodarstw domowych w Polsce - pdf

Kliknij by powiększyć zdjęcie

Głównym celem książki jest diagnoza warunków życia nadmiernie zadłużonych gospodarstw domowych w Polsce. Realizacja tego celu pozwoliła na zmniejszenie luki w zakresie badań nad konsekwencjami zadłużania się gospodarstw domowych. Ambicją autorów było opr... czytaj więcej

Warunki życia nadmiernie zadłużonych gospodarstw domowych w Polsce - pdf

Agnieszka Wałęga
Wydawca: PWE
Dostępność:
Publikacja dostępna
44.90 / 1egz.
In stock
Język publikacji:
polski
Format:
pdf
ISBN/ISSN:
978-83-208-2444-5
DRM:
Tak
Głównym celem książki jest diagnoza warunków życia nadmiernie zadłużonych gospodarstw domowych w Polsce. Realizacja tego celu pozwoliła na zmniejszenie luki w zakresie badań nad konsekwencjami zadłużania się gospodarstw domowych. Ambicją autorów było opracowanie swoistego studium nadmiernie zadłużonych gospodarstw domowych oraz ich warunków życia, przy czym projekt ten został ukierunkowany nie tylko na kompleksową ocenę i weryfikację empiryczną sytuacji ekonomicznej gospodarstw domowych, ale także usystematyzowanie kwestii terminologicznych i metodycznych.
Zobacz również
Wehikuły pamięci. Przeszłość i władza w dawnym Krakowie (do końca XVIII w.) (EBOOK)Wehikuły pamięci. Przeszłość i władza w dawnym Krakowie (do końca XVIII w.) (EBOOK)Okniński Piotr (ORCID 0000-0002-3116-2120)
39,00 zł   27,30 zł
Rosyjska geopolityka a wojna informacyjna - epubRosyjska geopolityka a wojna informacyjna - epubSykulski Leszek
54,00 zł   48,60 zł
Konteksty stylistyki Od orędzia do mowy noblowskiejKonteksty stylistyki Od orędzia do mowy noblowskiejSękowska Elżbieta
54,00 zł   48,60 zł
pixel