Informacje o publikacji
Gramatyka japońska Podręcznik z ćwiczeniami Tom 2

Kliknij by powiększyć zdjęcie

Oddawany do rąk Czytelników drugi tom Gramatyki japońskiej powstał nie tylko jako praca własna autorów, ale także dzięki pomocy wielu osób, którym autorzy chcieliby podziękować. Są to opiniujący tom do druku prof. Mikołaj Melanowicz i prof. Jadwiga ...... czytaj więcej

Gramatyka japońska Podręcznik z ćwiczeniami Tom 2

Huszcza Romuald, Ikushima Maho, Majewski Jan
Dostępność:
Publikacja dostępna
49,00 zł
46.55 / 1egz.
Oszczędzasz 5% (2,45 zł).
In stock
Sposób publikacji:
Druk
Wydanie:
1
Miejsce i rok wydania:
2015
Format:
17x24 cm
Liczba stron:
618
Oprawa:
Miękka
ISBN/ISSN:
9788323318033
Typ publikacji:
Podręcznik akademicki
Język publikacji:
polski
Oddawany do rąk Czytelników drugi tom Gramatyki japońskiej powstał nie tylko jako praca własna autorów, ale także dzięki pomocy wielu osób, którym autorzy chcieliby podziękować. Są to opiniujący tom do druku prof. Mikołaj Melanowicz i prof. Jadwiga Linde-Usiekniewicz, a także nasi konsultanci, którzy zechcieli przeczytać tekst i skorygować jego różne niedoskonałości: dr Marcin Hołda, mgr Motoki Nomachi, mgr Kaihó Shinobu, mgr Yusuke Asai, mgr Hanna Zamyłko, pani Tóyoko Yokono oraz pani Kazue Sakamoto. Szczególne słowa podziękowania autorzy kierują do redaktorów Ewy Cebo i Jerzego Hrycyka z Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego za cierpliwą i ofiarną opiekę nad książką.
W drugim tomie zachowujemy przyjęty obecnie dla wszystkich trzech tomów Gramatyki układ materiału: po części opisowo-teoretycznej zamieszczona jest część praktyczna w postaci wyboru ćwiczeń, do których klucz zostanie dołączony wraz z wydaniem tomu trzeciego.
Zobacz również
Jak czerpać radość z pracyJak czerpać radość z pracyDaisley Bruce
59,00 zł   53,10 zł
Zimbardo w rozmowie z Danielem Hartwigiem - epubZimbardo w rozmowie z Danielem Hartwigiem - epubZimbardo Philip
54,00 zł   48,60 zł
pixel