Informacje o publikacji
Terapia skoncentrowana na osobie

Kliknij by powiększyć zdjęcie

Książka Dave’a Mearnsa i Briana Thorne’a jest kontynuacją dzieła Carla Rogersa, twórcy psychologii humanistycznej. Systematyzuje ona, wyjaśnia i pogłębia teorię terapii skoncentrowanej na osobie oraz przedstawia jej praktyczne zastosowanie w procesi...... czytaj więcej

Terapia skoncentrowana na osobie

Mearns Dave, Thorne Brian
Dostępność:
Publikacja dostępna
56,00 zł
53.20 / 1egz.
Oszczędzasz 5% (2,80 zł).
In stock
Wydanie:
1
Miejsce i rok wydania:
2013
Format:
15.5x23.0 cm
Liczba stron:
240
Oprawa:
Miękka
ISBN/ISSN:
9788323328575
Typ publikacji:
Praca naukowa
Język publikacji:
polski
Książka Dave’a Mearnsa i Briana Thorne’a jest kontynuacją dzieła Carla Rogersa, twórcy psychologii humanistycznej. Systematyzuje ona, wyjaśnia i pogłębia teorię terapii skoncentrowanej na osobie oraz przedstawia jej praktyczne zastosowanie w procesie interakcyjnym między doradcą a klientem.

Terapia skoncentrowana na osobie jest jedną z najtrudniejszych i najbardziej wymagających form terapii, ponieważ nie opiera się ona na technikach terapeutycznych – skuteczność terapeuty jest rezultatem jego własnej pracy i ciągłego doskonalenia osobowości. Autorzy książki właśnie na aspekt doradztwa zwracają szczególną uwagę.

Terapia skoncentrowana na osobie skierowana jest nie tylko do osób profesjonalnie zajmujących się doradztwem i psychoterapią, lecz także do pedagogów, nauczycieli, pracowników socjalnych oraz wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem i poprawieniem swoich relacji z innymi.
Zobacz również
pixel