Informacje o publikacji
Wysokofunkcjonujące dzieci ze spektrum autyzmu Poradnik dla rodziców

Kliknij by powiększyć zdjęcie

Spośród licznych publikacji na temat autyzmu ta jest jedną z niewielu, które polecam rodzicom od razu po zdiagnozowaniu zaburzeń u ich dzieci. Dr Tony Charman, Instytut Psychiatrii, King’s College, Londyn Czytelnicy znajdą tu ciek...... czytaj więcej

Wysokofunkcjonujące dzieci ze spektrum autyzmu Poradnik dla rodziców

Ozonoff Sally, Dawson Geraldine, McPartland James C.
Dostępność:
Publikacja dostępna
52,00 zł
49.40 / 1egz.
Oszczędzasz 5% (2,60 zł).
In stock
Miejsce i rok wydania:
2015
Format:
16,0x23,0 cm
Liczba stron:
320
Oprawa:
Miękka
ISBN/ISSN:
9788323339809
Typ publikacji:
Praca naukowa
Język publikacji:
polski
Spośród licznych publikacji na temat autyzmu ta jest jedną z niewielu, które polecam rodzicom od razu po zdiagnozowaniu zaburzeń u ich dzieci.
Dr Tony Charman, Instytut Psychiatrii, King’s College, Londyn

Czytelnicy znajdą tu ciekawe przykłady i rozwiązania podstawowych problemów. Większość książek o zespole Aspergera i autyzmie osób wysokofunkcjonujących dotyczy jedynie wczesnej terapii i podstawowych umiejętności, ta natomiast oferuje pomoc także starszym dzieciom i dorosłym, co jest niezwykle cenne.
Library Journal

Książka jest niezbędnym przewodnikiem dla rodziców, którzy poszukują informacji o zaburzeniach ze spektrum autyzmu u dzieci wysokofunkcjonujących. Wybitni eksperci w dziedzinie badań nad autyzmem pokazują w nim, jak sobie radzić z niezwykłą niepełnosprawnością dziecka i jak wykorzystywać jego zdolności. Prawdziwe historie i anegdoty z życia uczą, jak pomóc dzieciom swobodniej porozumiewać się z rówieśnikami, opanować zasady poprawnego zachowania i odnosić sukcesy w szkole. Publikacja wyjaśnia także, na jakiej podstawie diagnozuje się ASD i które rodzaje terapii oraz wsparcia edukacyjnego są naprawdę skuteczne.
Zobacz również
SamobójstwoSamobójstwoZiółkowska Justyna
59,00 zł   53,10 zł
Czy mądrości można się nauczyć?Czy mądrości można się nauczyć?Jarmuż Sławomir
59,00 zł
pixel