Informacje o publikacji
Uniwersytet Otwarte przestrzenie dyskursów

Kliknij by powiększyć zdjęcie

Uniwersytet jako wspólnota ludzi myślących i wolnych od zawsze interesował badaczki i badaczy. Dyskusja o otwartych przestrzeniach dyskursu uniwersyteckiego stanowić może punkt wyjścia do debaty o stylach myślenia i działania naukowego. W przestrzeni uniw... czytaj więcej

Uniwersytet Otwarte przestrzenie dyskursów

Dostępność:
Publikacja dostępna
74,00 zł
70.30 / 1egz.
Oszczędzasz 5% (3,70 zł).
In stock
Redakcja:
Cytlak Izabela, Przyszczypkowski Kazimierz
Język publikacji:
polski
Wydanie:
1
Liczba stron:
483
Oprawa:
Twarda
ISBN/ISSN:
9788323242697
Uniwersytet jako wspólnota ludzi myślących i wolnych od zawsze interesował badaczki i badaczy. Dyskusja o otwartych przestrzeniach dyskursu uniwersyteckiego stanowić może punkt wyjścia do debaty o stylach myślenia i działania naukowego. W przestrzeni uniwersytetu możemy z pewnością dostrzec dyskurs naukowy, naukowo-badawczy, ale również coraz częściej popularnonaukowy czy „dyskursy nieobecne”. Książka ta stanowi pokoleniową transmisję wiedzy, swoisty transfer pomiędzy wiedzą i doświadczeniem a tym, co dopiero wkracza do świata nauki. To zachęta do korzystania z dorobku naukowego łączącego przenikające się dyscypliny wiedzy akademickiej. W jednym miejscu zgromadzono teksty wybitnych postaci świata nauki przedstawiających różne jej dziedziny. Książka przeznaczona jest zarówno dla naukowców, jak i studentek i studentów chcących poznać przenikające się obszary architektury wiedzy akademickiej.
Zobacz również
Terapia dialektyczno-behawioralna DBT młodzieżyTerapia dialektyczno-behawioralna DBT młodzieżyMiller Alec L., Rathus Jill H.
89,90 zł   85,41 zł
Komunikowanie organizacji w kryzysieKomunikowanie organizacji w kryzysieTworzydło Dariusz
79,00 zł
Feynmana wykłady Przetwarzanie informacjiFeynmana wykłady Przetwarzanie informacjiFeynman Richard P.
79,00 zł   71,10 zł
pixel