Informacje o publikacji
Walenty i spółka znajdują mapę. Kryminał dietetyczny. Część 6

Kliknij by powiększyć zdjęcie

Walenty, Tęgomir, Błażej i Ziemniak znów zakradają się do fabryki witamin, lecz zamiast dowodów na działalność Łysego, znajdują tajemniczą mapę. Czy podążając trasą z mapy nie wpadną czasem w tarapaty? I po co Detektyw z Łysym się widują? Czy oni coś... czytaj więcej

Walenty i spółka znajdują mapę. Kryminał dietetyczny. Część 6

Monika Oworuszko
Nazwa serii/czasopisma: Walenty i spółka
Wydawca: Mobuki
Dostępność:
Publikacja dostępna
30,00 zł
28.50 / 1egz.
Oszczędzasz 5% (1,50 zł).
In stock
Wydanie:
1
Miejsce i rok wydania:
Warszawa 2018
Język publikacji:
polski
ISBN/ISSN:
978-83-941386-5-3
EAN:
9788394138653
Liczba stron:
60
Oprawa:
Twarda
Format:
17x23,5 cm
Waga:
295 g
Sposób publikacji:
Druk
Typ publikacji:
Praca popularnonaukowa
Znana na rynku edukacyjna seria kryminalno-dietetyczna dla dzieci. Śledząc losy Walentego Węglowodana, Wery Wody, Tęgomira Tłuszcza, Balbiny i Błażeja Białko czytelnicy poznają zasady zdrowego odżywiania. Humor, barwne postaci i wartka akcja gwarantują ciekawą lekturę i dobrą zabawę.

Walenty, Tęgomir, Błażej i Ziemniak znów zakradają się do fabryki witamin, lecz zamiast dowodów na działalność Łysego, znajdują tajemniczą mapę. Czy podążając trasą z mapy nie wpadną czasem w tarapaty? I po co Detektyw z Łysym się widują? Czy oni coś razem knują?

Szósta część kryminału dietetycznego „Walenty i spółka”. Tym razem bohaterowie podążając trasą z tajemniczej mapy prowadzą nas przez labirynt sklepów i reklam z niezdrową żywnością. Książka dla dzieci od 6. roku życia.

Zobacz inne publikacje z serii Walenty i spółka »

Monika Oworuszko – mama trójki głodomorów-sportowców i żona triathlonisty. Codziennie się gryzie, co dla nich ugotować. Gdy w garnku układają się smaki, w głowie powstają przygody Walentego i spółki. Absolwentka studiów z marketingu, dietetyki, literatury dla dzieci i kursów kreatywnego pisania. Kocha Włochy, gotowanie, narty, crossfit i pływanie.

Zobacz również
Do rodzicówDo rodzicówMontessori Maria
29,00 zł
pixel