Informacje o publikacji
Arteterapia

Kliknij by powiększyć zdjęcie

Książka Arteterapia. Scenariusze zajęć z serii: Terapia Pedagogiczna. Warsztaty i Scenariusze Zajęć przeznaczona jest dla nauczycieli, pedagogów i innych osób zainteresowanych oddziaływaniem sztuki, chcących wzbogacić swoje zajęcia o elementy artete...... czytaj więcej

Arteterapia

Pikała Anna, Sasin Magdalena
Dostępność:
Publikacja dostępna
44,90 zł
42.66 / 1egz.
Oszczędzasz 5% (2,24 zł).
In stock
Rok wydania:
2016
Format:
17x24 cm
Liczba stron:
166
Oprawa:
Miękka
ISBN/ISSN:
9788380880146
Typ publikacji:
Praca naukowa
Sposób publikacji:
Druk
Język publikacji:
polski
Książka Arteterapia. Scenariusze zajęć z serii: Terapia Pedagogiczna. Warsztaty i Scenariusze Zajęć przeznaczona jest dla nauczycieli, pedagogów i innych osób zainteresowanych oddziaływaniem sztuki, chcących wzbogacić swoje zajęcia o elementy arteterapii. Znajdują się tu kompletne konspekty zajęć przeznaczonych dla grup w różnym wieku i na różnych etapach edukacji, w szkole i poza szkołą. Proponowane zajęcia nakierowane są na rozwój konkretnych umiejętności lub przezwyciężanie określonych trudności. Konspekty poprzedza rozdział teoretyczny, który pozwala na usystematyzowanie i poszerzenie wiadomości na temat arteterapii.
Autorki żywią nadzieję, że publikacja ta przyczyni się do wzbogacenia zajęć prowadzonych przez nauczycieli i pedagogów oraz do rozpropagowania pięknej idei arteterapii, którą cechuje holistyczne podejście do człowieka.
Zobacz również
Estetyka fotografii Strata i zyskEstetyka fotografii Strata i zyskSoulages Francois
48,42 zł   46,00 zł
Nowy JorkNowy JorkLueken Verena
39,90 zł   37,91 zł
Terapia dzieci impulsywnychTerapia dzieci impulsywnychGreene Ross W., Ablon Stuart J.
51,99 zł   49,39 zł
pixel