Informacje o publikacji
Walenty i spółka budują piramidę. Kryminał dietetyczny. Część 3

Kliknij by powiększyć zdjęcie

Zakochany Tęgomir Tłuszcz postanawia schudnąć dla dziewczyny, lecz nie ma pojęcia jak się do tego zabrać. Z pomocą przyjdą mu przyjaciele i jeszcze ktoś z blond lokami. Czy teraz Olivia poczuje miłość do niego? I czy uda mu się w końcu dorwać tego rudego?... czytaj więcej

Walenty i spółka budują piramidę. Kryminał dietetyczny. Część 3

Monika Oworuszko
Nazwa serii/czasopisma: Walenty i spółka
Wydawca: Mobuki
Dostępność:
Publikacja dostępna
29,00 zł
27.55 / 1egz.
Oszczędzasz 5% (1,45 zł).
In stock
Wydanie:
1
Miejsce i rok wydania:
Warszawa 2016
Język publikacji:
polski
ISBN/ISSN:
978-83-941386-2-2
EAN:
9788394138622
Liczba stron:
62
Oprawa:
Twarda
Format:
17x23,5 cm
Waga:
290 g
Sposób publikacji:
Druk
Typ publikacji:
Praca popularnonaukowa
Znana na rynku edukacyjna seria kryminalno-dietetyczna dla dzieci. Śledząc losy Walentego Węglowodana, Wery Wody, Tęgomira Tłuszcza, Balbiny i Błażeja Białko czytelnicy poznają zasady zdrowego odżywiania. Humor, barwne postaci i wartka akcja gwarantują ciekawą lekturę i dobrą zabawę.

Zakochany Tęgomir Tłuszcz postanawia schudnąć dla dziewczyny, lecz nie ma pojęcia jak się do tego zabrać. Z pomocą przyjdą mu przyjaciele i jeszcze ktoś z blond lokami. Czy teraz Olivia poczuje miłość do niego? I czy uda mu się w końcu dorwać tego rudego?

Trzecia część kryminału dietetycznego „Walenty i spółka”. Tym razem bohaterowie budują piramidę zdrowego żywienia i odkrywają właściwe proporcje zdrowej diety. Książka dla dzieci od 6. roku życia.

Zobacz inne publikacje z serii Walenty i spółka »

Monika Oworuszko – mama trójki głodomorów-sportowców i żona triathlonisty. Codziennie się gryzie, co dla nich ugotować. Gdy w garnku układają się smaki, w głowie powstają przygody Walentego i spółki. Absolwentka studiów z marketingu, dietetyki, literatury dla dzieci i kursów kreatywnego pisania. Kocha Włochy, gotowanie, narty, crossfit i pływanie.

Zobacz również
Penologia ogólna. Perspektywa integralnokulturowa. Tom 2. Podstawy teoretyczne polityki karnej (EBOOK)Penologia ogólna. Perspektywa integralnokulturowa. Tom 2. Podstawy teoretyczne polityki karnej (EBOOK)Utrat-Milecki Jarosław (ORCID 0000-0002-2868-426X)
47,00 zł   23,50 zł
pixel