Biuro obsługi klienta

Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego

WUW

Nowy Świat 4

00-497 Warszawa

(POLSKA)

Tel: 22 55 31 333

E-mail: dz.handlowy@uw.edu.pl

Fax: 22 55 31 337

Dyrektor WUW
Anna Szemberg, anna.szemberg@uw.edu.pl, tel. (22) 55 31 318; kom. 694 519 357

p.o. Redaktora Naczelnego
Anna Kędziorek, anna.kedziorek@uw.edu.pl, tel. (22) 55 31 320; kom. 798 647 751

Sekretarz WUW
Alicja Sobótka, alicja.sobotka@uw.edu.pl, tel. (22) 55 31 318

Redakcje
Nauki humanistyczne
Maria Szewczyk, m.szewczyk@uw.edu.pl, tel. (22) 55 31 342

Nauki przyrodnicze
Małgorzata Yamazaki, malgorzata.yamazaki@uw.edu.pl, tel. (22) 55 31 345

Pedagogika, ekonomia, nauki społeczne
Ewa Wyszyńska, e.wyszynska@uw.edu.pl, tel. (22) 55 31 345

Redakcja historii
Beata Jankowiak-Konik, b.konik@uw.edu.pl, tel. (22) 55 31 342

Nauki społeczne
Karolina Chmielewska, karolina.maria.chmielewska@student.uw.edu.pl, tel. (22) 55 31 343

Redakcja Czasopism
Dorota Dziedzic, d.dziedzic@uw.edu.pl, tel. (22) 55 31 321

Dział Zagraniczny - Foreign Rights
Anna Raiter-Rosińska, a.rosinska@uw.edu.pl, tel. +48 22 55 31 340

Dział Handlowy
p. o. Kierownika Działu Handlowego
Anna Duracz, a.duracz@uw.edu.pl, tel. (22) 55 31 344, 501 269 096

Dział Marketingu
Koordynator marketingu internetowego
Dorota Szczęsna, d.szczesna@uw.edu.pl, tel. (22) 55 31 344

Dział Promocji
Monika Wielga, m.wielga@uw.edu.pl, tel. (22) 55 31 344

Sprzedaż publikacji
dz.handlowy@uw.edu.pl, tel. (22) 55 31 333

Iwona Rogalska i.e.rogalska@uw.edu.pl
Mieczysław Różański m.rozanski@uw.edu.pl
Andrzej Purtak a.f.purtak@uw.edu.pl

Dział Umów i Rozliczeń
Grażyna Różańska, g.rozanska@uw.edu.pl, tel. (22) 55 31 341

Ewa Fedoruc, e.fedoruc@uw.edu.pl, tel. (22) 55 31 349

Dział Produkcji
Koordynator produkcji
Martyna Chołuj, martyna.choluj@uw.edu.pl, tel. (22) 55 31 339

Koordynator produkcji
Urszula Kornobis, u.kornobis@uw.edu.pl, tel. (22) 55 31 319

Księgowość
Ewa Stawińska, e.stawinska@uw.edu.pl, tel. (22) 55 31 346

Właściciel sklepu

Uniwersytet Warszawski - Wydawnictwa

Uniwersytet Warszawski - Wydawnictwa

Krakowskie Przedmieście 26/28

00-927 Warszawa

(POLSKA)

NIP: 525-001-12-66

REGON: 000001258 - 00023

E-mail: dz.handlowy@uw.edu.pl

Telefon stacjonarny: 22 55 31 333

Fax: 22 55 31 337

Napisz do nas
Twój mail:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
Temat:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
Treść listu:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij