Information about a product
Big Data

Click to zoom

> KRÓTKIE WPROWADZENIE - książki, które zmieniają sposób myślenia! Big data pokazuje, jak postęp technologiczny spowodowany rozwojem Internetu i cyfrowego wszechświata wpłynął na radykalną transformację nauki o danych. Czym są duże zbiory danych i jak zmi... czytaj więcej

Big Data

availability:
status_icon
Available
34.90 / 1egz.
In stock
Subtitle:
Krótkie Wprowadzenie 30
Translator:
Kowalczyk Robert
Publication language:
polski
Edition:
1
Number of page:
156
Binding:
Miękka ze skrzydełkami
ISBN/ISSN:
9788382200614
> KRÓTKIE WPROWADZENIE - książki, które zmieniają sposób myślenia! Big data pokazuje, jak postęp technologiczny spowodowany rozwojem Internetu i cyfrowego wszechświata wpłynął na radykalną transformację nauki o danych. Czym są duże zbiory danych i jak zmieniają świat? Jaki mają wpływ na nasze codzienne życie, a jaki na świat biznesu? W tej książce czytelnik znajdzie odpowiedzi na te pytania. * Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. – od kultury, religii, historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe, które w formule przystępnej, dalekiej od akademickiego wykładu, prezentują wybrane kwestie. Książki idealne zarówno jako wprowadzenie do nowych tematów, jak i uzupełnienie wiedzy o tym, co nas pasjonuje. Najnowsze fakty, analizy ekspertów, błyskotliwe interpretacje. Opiekę merytoryczną nad polską edycją serii sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego: prof. Krystyna Kujawińska Courtney, prof. Ewa Gajewska, prof. Aneta Pawłowska, prof. Jerzy Gajdka, prof. Piotr Stalmaszczyk.
Zobacz również
ArktykaArktykaDodds Klaus, Woodward Jamie
34,90 zł
Wehikuły pamięci. Przeszłość i władza w dawnym Krakowie (do końca XVIII w.) (EBOOK)Wehikuły pamięci. Przeszłość i władza w dawnym Krakowie (do końca XVIII w.) (EBOOK)Okniński Piotr (ORCID 0000-0002-3116-2120)
39,00 zł   27,30 zł
pixel