Information about a product
Sensory chemiczne i biosensory - epub

Click to zoom

Publikacja Sensory chemiczne i biosensory omawia podstawowe cechy, zalety i ograniczenia sensorów chemicznych i biosensorów oraz ich praktycznych zastosowań w klinicznej i procesowej kontroli analitycznej, w diagnostyce medycznej, w systemach kontroli bez... czytaj więcej

Sensory chemiczne i biosensory - epub

availability:
status_icon
Available
104.00 / 1egz.
In stock
Redakcja:
Zbigniew Brzózka
Publication language:
polski
Edition:
1
Format:
epub
ISBN/ISSN:
978-83-01-22091-4
DRM:
Tak
Publikacja Sensory chemiczne i biosensory omawia podstawowe cechy, zalety i ograniczenia sensorów chemicznych i biosensorów oraz ich praktycznych zastosowań w klinicznej i procesowej kontroli analitycznej, w diagnostyce medycznej, w systemach kontroli bezpieczeństwa oraz w analizie środowiskowej. Przybliża zagadnienia związane z podstawami działania sensorów i biosensorów, materiałami i technologiami wykorzystywanymi do ich produkcji, a także zastosowaniem sensorów w praktyce. Pokazuje rozwój sensorów chemicznych i biosensorów indukowany pojawianiem się nowych materiałów i technologii oraz zapotrzebowaniem tego typu urządzenia zarówno analityce klinicznej, jak i przemysłowej. Autorami są doświadczeni pracownicy naukowo-badawczy z kilku ośrodków akademickich w Polsce, zajmujących się od wielu lat projektowaniem tego typu narzędzi analitycznych.
Zobacz również
Technologie i procesy ochrony powietrzaTechnologie i procesy ochrony powietrzaWielgosiński Grzegorz, Zarzycki Roman
89,00 zł
Zarys toksykologii klinicznejZarys toksykologii klinicznej
87,90 zł   83,51 zł
Terapia dialektyczno-behawioralna DBT młodzieżyTerapia dialektyczno-behawioralna DBT młodzieżyMiller Alec L., Rathus Jill H.
89,90 zł   85,41 zł
pixel