Biuro obsługi klienta

Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego

WUW

Nowy Świat 4

00-497 Warszawa

(POLSKA)

Pokaż mapę

Tel: 22 55 31 333

E-mail: dz.handlowy@uw.edu.pl

Fax: 22 55 31 337

Ładowanie mapyŁadowanie nawigacjiSzukanie adresu

Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego

Adres siedziby:

Nowy Świat 4

00-497 Warszawa

POLSKA

Tel: 22 55 31 318

E-mail: wuw@uw.edu.pl

Fax: 22 55 31 337

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z zarządzeniem nr 233 rektora UW z dnia 16.10.2020 r. Wydawnictwa UW pracują głównie w systemie zdalnym. Wszyscy pracownicy są dostępni za pośrednictwem poczty elektronicznej w godz. od 8 do 16.00. Niektórzy są dostępni również pod telefonami komórkowymi lub w wybrane dni pod telefonami stacjonarnymi.

Poniżej podajemy szczegółowe informacje dotyczące kontaktu z poszczególnymi pracownikami i działami.

Propozycje wydawnicze prosimy przesyłać na adres: propozycjewydawnicze.wuw@uw.edu.pl


DYREKTOR Beata Jankowiak-Konik
dyżury w biurze: wtorek i czwartek, 9.30-17.30
kontakt: b.konik@uw.edu.pl, tel. (22) 55 31 318, kom. 694 519 357

SEKRETARZ WYDAWNICTWA Ewa Kubaczyk
dyżury w biurze: wtorek i czwartek, 8.00-16.00
kontakt: e.kubaczyk@uw.edu.pl, tel. (22) 55 31 318


REDAKCJE KSIĄŻKOWE

p.o. Redaktora naczelnego Anna Kędziorek
kontakt: anna.kedziorek@uw.edu.pl, kom. 798 647 751

Redaktorzy prowadzący
Katarzyna Bielawska-Drzewek, kontakt: k.bielawska4@uw.edu.pl
Urszula Gogol, kontakt: urszula.gogol@uw.edu.pl
Kaja Kojder-Demska (współpraca), kkojder@uw.edu.pl
Karolina Kozakowska (urlop)
Szymon Morawski, kontakt: szymon.morawski@uw.edu.pl
Maria Szewczyk, kontakt: m.szewczyk@uw.edu.pl
Ewa Wyszyńska, kontakt: e.wyszynska@uw.edu.pl
Małgorzata Yamazaki, kontakt: malgorzata.yamazaki@uw.edu.pl


REDAKTOR PROWADZĄCY CZASOPISM
Dorota Dziedzic, kontakt: d.dziedzic@uw.edu.pl


FOREIGN RIGHTS
Anna Raiter-Rosińska, kontakt: a.rosinska@uw.edu.pl


DZIAŁ PRODUKCJI
Martyna Chołuj, kontakt: martyna.choluj@uw.edu.pl
Urszula Kornobis, kontakt: u.kornobis@uw.edu.pl


DZIAŁ HANDLOWY
kontakt: dz.handlowy@uw.edu.pl, tel. (22) 55 31 333, fax (22) 55 31 337

p.o. Kierownika działu handlowego Anna Duracz
kontakt: a.duracz@uw.edu.pl, kom. 501 269 096

Marek Kuta, kontakt: mw.kuta@uw.edu.pl,
Mieczysław Różański, kontakt: m.rozanski@uw.edu.pl,
Katarzyna Kowalska, kontakt: km.kowalska5@uw.edu.pl
Dorota Szczęsna, kontakt: d.szczesna@uw.edu.pl


PROMOCJA I MARKETING
Monika Wielga, kontakt: m.wielga@uw.edu.pl


KSIĘGOWOŚĆ, UMOWY I ROZLICZENIA

Pełnomocnik kwestora Ewa Stawińska
kontakt: e.stawinska@uw.edu.pl , tel. (22) 55 31 346

Grażyna Różańska, kontakt: g.rozanska@uw.edu.pl
Ewa Fedoruc, kontakt: e.fedoruc@uw.edu.pl

Właściciel sklepu

Uniwersytet Warszawski - Wydawnictwa

Krakowskie Przedmieście 26/28

00-927 Warszawa

POLSKA

NIP: 525-001-12-66

REGON: 000001258 - 00023

E-mail: dz.handlowy@uw.edu.pl

Tel.: 22 55 31 333

Fax: 22 55 31 337

Właściciel sklepu

Uniwersytet Warszawski - Wydawnictwa

Uniwersytet Warszawski - Wydawnictwa

Krakowskie Przedmieście 26/28

00-927 Warszawa

(POLSKA)

NIP: 525-001-12-66

REGON: 000001258 - 00023

E-mail: dz.handlowy@uw.edu.pl

Telefon stacjonarny: 22 55 31 333

Fax: 22 55 31 337

Napisz do nas
Twój mail:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
Temat:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
Treść listu:To pole jest wymagane do złożenia zamówienia
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel