Informacje o publikacji
Przegląd Humanistyczny 2018/4 (463) – PDF

Kliknij by powiększyć zdjęcie

Mity założycielskie 1918 roku w Europie Środkowej i Wschodniej. Pismo recenzowane o profilu interdyscyplinarnym, istniejące od 1957 roku. Adresowane przede wszystkim do środowiska naukowego, nie pomija jednak czytelnika mniej profesjonalnego... czytaj więcej

Przegląd Humanistyczny 2018/4 (463) – PDF

Redakcja naukowa: Alina Molisak, Jagoda Wierzejska
Nazwa serii/czasopisma: Przegląd Humanistyczny
Redaktor naukowy: Molisak Alina, Wierzejska Jagoda
Data wydania: 2019-06-14
Open access
Pobierz
Dostęp do
artykułów
Wydanie:
1
Miejsce i rok wydania:
Warszawa 2018
Język publikacji:
angielski
,
polski
ISBN/ISSN:
2657-599X
Liczba stron:
140
Wielkość pliku:
3,23 MB
Typ publikacji:
Praca naukowa
,
Open access
Mity założycielskie 1918 roku w Europie Środkowej i Wschodniej.

Pismo recenzowane o profilu interdyscyplinarnym, istniejące od 1957 roku. Adresowane przede wszystkim do środowiska naukowego, nie pomija jednak czytelnika mniej profesjonalnego, zwłaszcza nauczycieli, studentów oraz inteligencji zainteresowanej problematyką humanistyczną. Publikuje artykuły problemowe (krajowe i zagraniczne) z zakresu różnych dyscyplin humanistycznych: literaturoznawstwa, historii, kulturoznawstwa, socjologii, filozofii, psychologii i językoznawstwa. Zamieszcza również przekłady oraz materiały i przyczynki, dyskusje i polemiki, recenzje i przeglądy.

Publikacja na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 PL (CC BY 3.0 PL) (pełna treść wzorca dostępna pod adresem: http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/pl/legalcode).


Zamknij
Jplayer
pixel