Informacje o publikacji
Estudios Latinoamericanos, vol. 40 (2020) – PDF

Kliknij by powiększyć zdjęcie

Estudios Latinoamericanos, wydawane przez Polskie Towarzystwo Studiów Latynoamerykanistycznych, jest najstarszym polskim czasopismem publikującym materiały naukowe związane z szeroko rozumianą historią i kulturą Ameryki Łacińskiej. Ukazuje się... czytaj więcej

Estudios Latinoamericanos, vol. 40 (2020) – PDF

Redaktor naczelny Mariusz Ziółkowski
Nazwa serii/czasopisma: Estudios Latinoamericanos
Redaktor naukowy: Ziółkowski S. Mariusz
Open access
Pobierz
Dostęp do
artykułów
Wydanie:
1
Miejsce i rok wydania:
Warszawa 2020
Język publikacji:
angielski
,
hiszpański
ISBN/ISSN:
0137-3080
Liczba stron:
192
Wielkość pliku:
29,84 MB
Typ publikacji:
Praca naukowa
,
Open access
Estudios Latinoamericanos, wydawane przez Polskie Towarzystwo Studiów Latynoamerykanistycznych, jest najstarszym polskim czasopismem publikującym materiały naukowe związane z szeroko rozumianą historią i kulturą Ameryki Łacińskiej. Ukazuje się od roku 1972.

Do roku 1995 wydawane było przez Instytut Historii PAN. Twórcą pisma i jego pierwszym redaktorem był prof. dr hab. Tadeusz Łepkowski. W roku 1988 zastąpił go dr Ryszard Stemplowski. W latach 1995-2011 czasopismem kierował prof. dr hab. Aleksander Posern-Zieliński, a w roku 2012 redaktorem został prof. dr hab. Mariusz Ziółkowski.

Artykuły publikowane są w języku hiszpańskim, portugalskim, angielskim lub francuskim.

Publikacja na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 PL (CC BY 3.0 PL) (pełna treść wzorca dostępna pod adresem: http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/pl/legalcode).

Słowa kluczowe: San Isidro, Salwador, archeologia, cykle zaćmień w Palenque, Chiapas, Meksyk, Machu Picchu, gobelin z Castillo de Huarmey, Inkowie.

Zamknij
Jplayer
pixel