Informacje o publikacji
Metoda wczesnego startu dla dziecka z autyzmem ESDM [Rogers Sally J., Dawson Geraldine, Vismara Laurie A.]

Kliknij by powiększyć zdjęcie

Najnowsze badania dowodzą, jak ważna jest pomoc rodziców w przypadku terapii dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ASD). Niniejszy podręcznik, stworzony na podstawie przełomowego programu wczesnej interwencji, dostarcza praktycznych strategii, z któr... czytaj więcej

Metoda wczesnego startu dla dziecka z autyzmem ESDM [Rogers Sally J., Dawson Geraldine, Vismara Laurie A.]

Rogers Sally J., Dawson Geraldine, Vismara Laurie A.
Dostępność:
Publikacja dostępna
69,83 zł
70,88 zł
67.34 / 1egz.
Oszczędzasz 5% (3,54 zł).
In stock
Format:
15.5x23.0 cm
ISBN/ISSN:
9788323337836
Język oryginału:
angielski
Język publikacji:
polski
EAN:
9788323337836
Miejscowość:
Kraków
Sposób publikacji:
Druk
Najnowsze badania dowodzą, jak ważna jest pomoc rodziców w przypadku terapii dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ASD). Niniejszy podręcznik, stworzony na podstawie przełomowego programu wczesnej interwencji, dostarcza praktycznych strategii, z których możesz korzystać każdego dnia. Niemal wszystkie małe dzieci – również te z ASD – mają niezwykłą zdolność uczenia się. Dr Sally Rogers, Geraldine Dawson i Laurie Vismara podpowiadają, jak wykorzystać codzienne czynności, na przykład jedzenie śniadania czy kąpiel, do kształcenia podstawowych umiejętności rozwojowych. Ucząc się zabawy, komunikowania się i koncentracji, dzieci mają przy okazji wiele radości i frajdy, rodzice zaś mogą z satysfakcją obserwować czynione przez nie postępy. Zadbaj o dobry wczesny start – dostarcz swojemu dziecku narzędzi potrzebnych do poznawania świata i cieszenia się nim.
Zobacz również
Techniki terapii psychodynamicznej [Maroda Karen J.]Techniki terapii psychodynamicznej [Maroda Karen J.]Maroda Karen J.
79,00 zł   75,05 zł
Terapia psychodynamiczna w praktyce [Summers Richard F., Barber Jacques P.]Terapia psychodynamiczna w praktyce [Summers Richard F., Barber Jacques P.]Summers Richard F., Barber Jacques P.
72,40 zł   68,78 zł
pixel