Informacje o publikacji
Polska polityka migracyjna. W poszukiwaniu nowego modelu - EBOOK

Kliknij by powiększyć zdjęcie

Praca jest interesującym podsumowaniem całości problematyki związanej z procesami migracyjnymi w kontekście Polski i wybranych krajów UE. Wskazuje na istotne elementy działań instytucjonalnych i eksperckich, proponując pewne modyfikacje i sugerując... czytaj więcej

Polska polityka migracyjna. W poszukiwaniu nowego modelu - EBOOK

Dostępność:
Publikacja dostępna
29,00 zł
14.00 / 1egz.
Oszczędzasz 52% (15,00 zł).
In stock
Wydanie:
1
Miejsce i rok wydania:
Warszawa 2015
Język publikacji:
polski
ISBN/ISSN:
978-83-235-1783-2
EAN:
9788323517832
Liczba stron:
162
Wielkość pliku:
0,71 MB
Typ publikacji:
Praca naukowa
DOI:
https://doi.org/10.31338/uw.9788323517672
Praca jest interesującym podsumowaniem całości problematyki związanej z procesami migracyjnymi w kontekście Polski i wybranych krajów UE. Wskazuje na istotne elementy działań instytucjonalnych i eksperckich, proponując pewne modyfikacje i sugerując cząstkowe rozwiązania. To ważny głos w debacie, która w Polsce jest słabo słyszalna, a która powinna być jednym z ważniejszych elementów dyskursu o przyszłości RP.

Interesujący materiał porównawczy, starannie zebrany materiał na temat dotychczasowych ekspertyz i złożone propozycje, aczkolwiek nierzadko kontrowersyjne, stanowią cenny punkt odniesienia dla ekspertów, urzędników oraz – w dalszej perspektywie – polityków zaangażowanych w problematykę migracyjną.

Książka zainteresuje zarówno politologów, socjologów i prawników, jak i dziennikarzy oraz polityków.

Praca trojga Autorów jest bardzo interesującym podsumowaniem całości działań związanych z procesami migracyjnymi w kontekście Polski i wybranych krajów UE. Wskazuje na istotne elementy działań instytucjonalnych i eksperckich, proponując pewne modyfikacje i sugerując cząstkowe rozwiązania. To ważny głos w debacie, która w Polsce jest słabo słyszalna, a która powinna być jednym z ważniejszych elementów dyskursu o przyszłości RP. Interesujący materiał porównawczy, starannie zebrany materiał na temat dotychczasowych ekspertyz i złożone propozycje, aczkolwiek nierzadko kontrowersyjne, stanowią cenny punkt odniesienia dla ekspertów, urzędników oraz – w dalszej perspektywie – polityków, zaangażowanych w problematykę migracyjną.
Z recenzji prof. nadzw. dr. hab. Piotra Kłodkowskiego





Zamknij
Jplayer
pixel