Informacje o publikacji
Studia Iuridica, nr 85. 30 lat reaktywowanego samorządu terytorialnego Rzeczypospolitej Polskiej (PDF)

Kliknij by powiększyć zdjęcie

Przypadający w tym roku jubileusz reaktywowania samorządu terytorialnego stwarza dobrą okazję do refleksji nad rozwojem tej struktury, dotychczasowymi doświadczeniami z nią związanymi oraz nad dzisiejszymi problemami, jak również perspektywami... czytaj więcej

Studia Iuridica, nr 85. 30 lat reaktywowanego samorządu terytorialnego Rzeczypospolitej Polskiej (PDF)

Redaktor naczelny Tomasz Giaro
Nazwa serii/czasopisma: Studia Iuridica
Data wydania: 2021-04-06
Open access
Pobierz
Dostęp do
artykułów
Wydanie:
1
Miejsce i rok wydania:
Warszawa 2020
Język publikacji:
polski
ISBN/ISSN:
978-83-235-4909-3 / 2544-3135
EAN:
9788323549093
Liczba stron:
300
Sposób publikacji:
PDF
Wielkość pliku:
3,14 MB
Typ publikacji:
Praca naukowa
,
Open access
Przypadający w tym roku jubileusz reaktywowania samorządu terytorialnego stwarza dobrą okazję do refleksji nad rozwojem tej struktury, dotychczasowymi doświadczeniami z nią związanymi oraz nad dzisiejszymi problemami, jak również perspektywami na przyszłość.

W Katedrze Prawa i Postępowania Administracyjnego WPiA UW zrodził się pomysł przygotowania specjalnego tomu czasopisma "Studia Iuridica", który stałby się forum wypowiedzi zainteresowanych tematem naukowców zarówno z Wydziału Prawa i Administracji, jak i z innych ośrodków akademickich. Prezentowana publikacja stanowi plon tego przedsięwzięcia. Numer z założenia utrzymany jest w konwencji otwartej, stąd też pozostawiono Autorom swobodę wyboru konkretnej tematyki tekstów.

Publikacja na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 PL (CC BY 3.0 PL) (pełna treść wzorca dostępna pod adresem: http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/pl/legalcode).


Zamknij
Jplayer
pixel